Pirkanmaan tietojenkäsittely-yhdistys ry

Hallitus 2020


Matti Vuori
puheenjohtaja@pitky.fi

Puheenjohtaja, somevastaava (Twitter, LinkedIn, YouTube)

 

Kristiina Tähtinen
tktahtin@pitky.fi

Varapuheenjohtaja, ICT-Ladies vastaava

 


Janne Kivinen
janne.kivinen@pitky.fi



Tero Ahtee
tero.ahtee@pitky.fi


Mika Anttila
mika.a.anttila@pitky.fi

PitKyber-kerhon yhteyshenkilö


Mikko Mörö

mikko@sivuseppa.fi

WWW-vastaava

Merja Antila

Merja Antila

merja.antila@pitky.fi


Markku Mikkanen

markku.mikkanen@saunalahti.fi

 

Toiminnanjohtaja

 

Ilpo Tolvanen
Ilpo Tolvanen 
toiminnanjohtaja@pitky.fi
+358-44-979 3572
c/o Ilpo Tolvanen
Siilinkarinkatu 30
33410 TAMPERE

Muut tehtävät ja toimihenkilöt

Liittokokousedustajat Markku Mikkanen ja Ilpo Tolvanen

Toiminantarkastaja Tero Lahtinen, varalla Jari Salo