Puheenjohtaja, somevastaava (Twitter, LinkedIn, YouTube) Matti Vuori, puheenjohtaja@pitky.fi

 Tero Ahtee, tero.ahtee@pitky.fi
Mika Anttila, PitKyber-kerhon yhteyshenkilö, mika.a.anttila@pitky.fi
 Janne Kivinen, janne.kivinen@pitky.fi

Kristiina Tähtinen, tktahtin@pitky.fi

Mikko Mörö Mikko Mörö, mikko@sivuseppa.fi, web-vastaava

Merja Antila Merja Antila, merja.antila@pitky.fi

Markku Mikkanen Markku Mikkanen, markku.mikkanen@saunalahti.fi

 

Toiminnanjohtaja

Toiminnanjohtaja Ilpo Tolvanen, toiminnanjohtaja@pitky.fi
+358-44-979 3572
c/o Ilpo Tolvanen
Siilinkarinkatu 30
33410 TAMPERE

Muut toimihenkilöt

Liittokokousedustajat Markku Mikkanen ja Ilpo Tolvanen

Toiminantarkastaja Tero Lahtinen, varalla Jari Salo