Matti Vuori, puheenjohtaja, somevastaava (Twitter, LinkedIn, YouTube), puheenjohtaja@pitky.fi

Petri Parkkali, varapuheenjohtaja, petri.parkkali@pitky.fi

Oke Rouhe Oke Rouhe, taloudenhoitaja, oke.rouhe@pitky.fi

 Janne Kivinen, PitKyber-kerhon yhteyshenkilö, janne.kivinen@pitky.fi

Mikko Mörö Mikko Mörö, mikko@sivuseppa.fi, web-vastaava

Markku Mikkanen Markku Mikkanen, markku.mikkanen@saunalahti.fi

Jari Salo, jari.salo@iki.fi

Tero Lahtinen, tero.lahtinen@gelo.fi

Toimihenkilöt

Taloudenhoitaja Oke Rouhe, oke.rouhe@pitky.fi

Liittokokousedustajat Markku Mikkanen ja Minna Innala

Toiminnantarkastaja Minna Innala, varalla Mika Anttila