Matti Vuori, puheenjohtaja, somevastaava (Twitter, LinkedIn, YouTube), puheenjohtaja@pitky.fi

Petri Parkkali Petri Parkkali, varapuheenjohtaja, petri.parkkali@pitky.fi

Oke Rouhe Oke Rouhe, taloudenhoitaja, oke.rouhe@pitky.fi

Markku Mikkanen Markku Mikkanen, markku.mikkanen@saunalahti.fi

Jari Salo, jari.salo@iki.fi

Tero Lahtinen Tero Lahtinen, tero.lahtinen@gelo.fi

Saul Wiinamäki Saul Wiinamäki, saul.wiinamaki@pitky.fi

Timo Pellikka Timo Pellikka, timo.pellikka@pitky.fi

(Hallitukseen valittiin syyskokouksessa Petri Heinoja, mutta hän ei osallistu hallitustyöskentelyyn.)

Toimihenkilöt

Taloudenhoitaja Oke Rouhe, oke.rouhe@pitky.fi

Liittokokousedustajat Markku Mikkanen ja Minna Innala

Toiminnantarkastaja Ilkka Järvilehto, varalla Jaana Huuhtanen